pátek 5. října 2018

Uzdravující síla odpuštění


Láska a odpuštění jsou dva nejsilnější léky na světě. Pokud nám někdo v životě ublížil na fyzické a citové úrovni říká se, že čas všechno zhojí. Čas zahojí fyzické rány ale citovou a emoční bolest si neseme mnohdy v sobě řadu let.

Odpustit někomu, kdo nám velmi ublížil není jednoduché. Pokud má odpuštění skutečně léčit musí být na dvou úrovních. Ze srdce a z pochopení. Je třeba pochopit situaci druhého člověka, z jakého důvodu se tak choval. Možná on sám měl v tu dobu svoje velké problémy a jinak to neuměl.
Někdy si můžeme některé lidi, kteří nám ubližují přitáhnout do našeho života sami na základě našich tzv. duchovních lekcí.
Například- mohu si do svého života přitáhnout partnera, který mi bude nevěrný, bude mi ponižovat, fyzicky a psychicky týrat jen proto, abych se naučila mít sama sebe ráda. Naučila se být sebevědomá, nezávislá, a postavila sama sebe v životě na první místo. Pokud to pochopím, odejdu od takového partnera a navýším svou hodnotu a sebelásku. Lekci jsem zvládla a už nemusím do svého života přitahovat další podobné učitele. Pokud s tímto člověkem ukončím vztah rituálem odpuštění ze srdce, přetrhám energeticky tuto vazbu a vztah může pokračovat úplně na jiné úrovni. Najednou můžete zjistit, že se stejný člověk k vám chová úplně jinak. Také se stává, že se vám sám za své chování později omluví (osobní zkušenost).

Také se stane, že odpustit z nějakého důvodu nechcete. Zlobíte se, cítíte křivdu, ublížení, někdy se můžete utápět v roli oběti.
Je to vaše rozhodnutí ale má silné negativní účinky. Za prvé negativní emoce, které máte v sobě na energetické úrovni uložené ovlivňují funkci vašeho těla. Negativní emoce a stres jsou na prvním místě který velmi nepříznivě ovlivňuje orgány našeho těla.(srdce, ledviny, imunitní systém, vysoký nebo nízký tlak). Z pohledu medicíny je z 90 % nemocí a psychických problémů ,způsobeno stresem.

Lidé, kteří jsou stále ponořeny ve zlobě, křivdě a v neopuštění, trpí nejvíce rakovinou a srdečním onemocněním. Každý máme své energetické pole a vyzařujeme určité frekvence. To co vyzařujeme to do svého života přitahujeme jako magnet. Vaše nevyřešená emoční minulost vás doslova dohání ať chceme nebo nechceme.
Cítili jste v dětství ponížení, křivdu, dávali vám najevo, že nejste dost dobří, nedostávalo se vám ocenění a pochvaly, na kterou jste čekali a pod? Ačkoliv na svoji minulost chcete někdy zapomenou na vibrační (energetické úrovni), ji máte stále uloženou ve svém energetickém systému a vibračně přitahuje podobné situace.
 
Může se vám stát, že pracuje, snažíte se a zaměstnavatel vám nedá výplatu nebo neocení vaši práci? Proč? Ve vaší mysli máte sice jasno, že si to zasloužíte odměnu a ocenění, ale ve vašem podvědomí je stále uložen program křivdy a ublížení. Tak podle vesmírných zákonů prostě přitahuje to, co na podvědomé úrovni vyzařuje vaše srdce.

Energie emocí a podvědomých přesvědčení je daleko silnější než energie myšlenky.(energie srdce a emocí je 5ti tisíckrát energeticky silnější než energie myšlenky)
První věc, kterou potřebujete udělat je zpracovat ne energetické úrovni všechny křivdy, zloby, ponížení apod. Pokud někoho nenávidíte, pak jste k němu upoután citovým a energetickým poutem a jediným čím to můžete změnit je odpuštění.

Často, se setkávám s názorem „vždyť on je takový hajzl, že si to nezaslouží, abych mu odpustil“. Dotyčný to nemusí vědět, že mu odpouštíte, vysvobozujete sami sebe, ne jeho! Za druhé je třeba odpustit sami sobě, že jste v sobě tolik negativních emocí měli. A za třetí je třeba odpustit z úrovni srdce člověku, který vám nebo někomu jinému ublížil. Neděláte to pro něj (on to nemusí ani vědět), děláte to především pro sebe. Pro svůj šťastnější, svobodnější život a hlavně pro své zdraví.
Kdyby lékaři znali sílu lásky a odpuštění určitě by ji předepisovali na všechny nemoci. Odpuštění má doslova zázračnou moc.
Žádné komentáře:

Okomentovat