čtvrtek 8. listopadu 2018

Poskládejte se zase zpátky

Stalo se vám někdy, že se váš život zhroutil jako balíček karet ? Nebo máte pocit, že se váš život právě teď rozbil na tisíce kousků a nikdy to nepůjde slepit ? Nebo již svůj život skládáte dohromady a stále se v těch rozházených puzzlích nemůžete vyznat ?

Myslím, že jsme toto zažili všichni. Třeba si už začínáte uvědomovat, že je třeba přestat utíkat před
tím co vás děsí, otočit se vykročit vstříc svému odporu. Každý okamžik ve vašem životě je příležitostí začít znovu. Třeba to může být v padesáti, šedesáti. Právě teď vás může zastavit vážné onemocnění, čas nad tím přehodnotit konečně svůj život. Jestli ho nežijete pouze pro ostatní a nezapomínáte sami na sebe.
Pravda je taková, že jste nikdy nebyli opravdu rozbití vždy jste propojení v Jednotě bytí. Možná jste pouze ze své integrity vytlačili bolestné emoční události a chtěli na ně zapomenout. Bolestné zážitky v naší minulosti byli provázeny našimi silnými emocemi. Emoce je energie a ta se nikdy neztrácí. ( pouze může být potlačená, vytěsněná). 
Tyto neprožité a nezpracované emoční bolesti jsou ukryté uvnitř našich těl v naší buněčné paměti a
stále jsou vibračně aktivní, ať si to uvědomujeme nebo ne. Díky těmto skrytým a poschovávaným 
bolestem hluboko v našem podvědomí nejsme schopni pocítit svou dokonalou celistvost a vnitřní rovnováhu. Když najdete odvahu skládat tyto části zpět, přijmout je s láskou uvědomit si co nám chtějí sdělit, můžeme je propustit, osvobodit se od starých emočních křivd, zloby, ponížení, pocitů viny apod. Pak jsme na dobré cestě se poskládat zpátky a prožít Jednotu Bytí. Věřte, že to jde a stojí to za to !https://www.studiodaja.cz/

Žádné komentáře:

Okomentovat