čtvrtek 16. listopadu 2023

Léčivá síla odpuštění

 

Odpuštění vás osvobodí od příběhu bolesti a umožní vám zcela svobodně se posunout vpřed ve svém životě."  Brandon Bays

Opravdové odpuštění je jedním z nejvíce osvobozujících darů, které si můžeme dát. Nemůžeme předstírat odpuštění, to musí to vycházet z otevřeného srdce. Musí to být skutečné jinak to nefunguje.

 Abyste mohli skutečně odpustit, musíte být ochotni otevřít své srdce. Dovolit si cítit naposled svoji vnitřní bolest (křivdu, nenávist, ponížení) a tuto bolest s láskou uvolnit.

Vyžaduje to ale pokoru. Vyžaduje to, abychom se vzdali spravedlivého rozhořčení, nenávisti, vystoupili se zajetí svého ega, zbavili se viny, zbavili se hrdosti na to, že máme pravdu.

Brandon Bays je světoznámou pokrokovou učitelkou v oblasti léčení těla a mysli. V roce 1992 u ní byl zjištěn nádor, který si sama vyléčila za necelých sedm týdnů, bez absolvování operací a bez použití jakýchkoliv léků. Doporučuji knihu CESTA, kterou napsala podle svého skutečného příběhu.

V této knize popisuje, jak procházela svými starými emočními traumaty, uvolňovala svoje strachy, křivdy, ublížení. Není jednoduché odpustit sám sobě ani těm, kteří nám nějakým způsobem v životě ublížili. Ale je to jediná cesta k osvobození sebe sama a často vede i k uzdravení i fyzických a psychických problémů.

Kdyby lékaři místo léků předepisovali lásku a odpuštění nebylo by určitě ve světě tolik nemocných lidí. Pokud máme k někomu neustále určitou zášť předáváme mu nevědomky svoji vlastní moc a sílu. Pak vzniká nemoc a často i bezmoc.

 Pojďte si v předvánočním čase přijít popovídat na téma „Léčivá síla odpuštění“, vychutnat si obřad pití pravého ceremoniálního kakaa a vše sladit vibracemi Elfí harfy, gongu, tibetských mís a dalších vibračních nástrojů. 

Již 15.12.2023 – bližší informace zde

.https://www.studiodaja.cz/home/novinky

 

 

Žádné komentáře:

Okomentovat