pátek 3. srpna 2018

Poslouchejte svoji intuici


Miluji kočky a moji přátelé to mě ví. Výhodou
je, že ví jaké dárky pro mě vybírat. Tak mám krásné kočičí přívěsky, sošky, nádhernou tašku s kočkami od kamarádky až z Anglie, peněženku, originální obrázky, hrnečky apod. Prostě jsem obklopená kočičkami.

Doma máme tři kočičí nalezence, kterým jsme zachránili život a jsou to opravdu rodinný příslušníci. Dnes se přišla za mnou pomazlit Šmudlinka, poslední přírůstek, který k nám přišel do rodiny před dvěma roky.Byla jsem s kamarádkou na letním víkendovém odpočinku u ní na zahradě. Udělali jsme si procházku do vsi s jejím malým synem. Přišli jsme k domečku, kde se vyhřívala u garáže kočka s kotětem. Malý Adámek, když viděl koťátko, tak se za ním rozběhl ho pohladit. V tom se ozval hlas paní ze zahrádky „ hlavně to kotě nehlaď má nějakou prašivinu až se vrátí táta musí ho majznout lopatou“. No i ve mně po těch slovech zatrnulo.

Samozřejmě jsem koťátko jsem šla hladit i já, bylo krásné, ale moc zbědované. Pomyslela jsem si tady nemůžeš zůstat zabijí tě.
Vraceli jsme se zpět do chaty a najednou vidíme, že se kotě za námi vypravilo. Odnesli jsme ho zpět k máme kočce, ale ono se to opakovalo znovu. Když se k nám vrátilo po třetí, došlo mě, že utíká z toho domu a i od kočičí mámy protože má intuici, že ho chtějí zabít.
Kotě jsem vzala do náručí, celé se třáslo choulilo se a bylo vidět, že mu není dobře. Nejedlo, jen se třáslo zimou.
No v mé náruči zůstalo do rána a další den už jsem neměla sílu ho tam nechat. Odvezla jsem ho k veterináři. Mělo kočičí chřipku, vysokou horečku a lékař řekl, že neví zda přežije. Dostalo injekce a my jsme ho měli doma v karanténě a obklopovali láskou a péčí.
Kotě přežilo a už u nás zůstalo. Došlo mě, že si mě vybralo, opustilo svojí mámu protože tušilo, že ta by mu život nezachránila.

Někdy to je i v našem životě podobné. Potřebujeme udělat důležité rozhodnutí, abychom si zachránili sami život. Třeba odejít od rodiny, partnera, kde nás psychicky někdy i fyzicky ničí a týrají. Důležité je to vlastní rozhodnutí. Nevím, co mě čeká, ale tam kde jsem mi intuice říká, že být nemohu.

Kočky jsou moje velké učitelky. Učí mě bezpodmínečné lásce ( tolik už toho zničily a rozbily), učí mě, jak je důležitá svoboda ( nikdy nebudou ze strachu poslouchat), učí mě jak je důležité poslouchat svoji intuici.

Jsou to kočky učitelky. Tak až vám někdy taková kočičí učitelka přijde do života, doporučuji ji s láskou přijmout. Věřte, že i oni umí lásku vracet a dávat najevo. A to vím určitě, právě teď přišla, lehla si před počítač a svou kočičí řečí říká „ teď jsem tady já a jdu se mazlit a vrnět, tak si dej pauzu a věnuj se mě“…..no je to přeci Šmudlinka.Žádné komentáře:

Okomentovat